Nyári gyöngyfűző szakkör a könyvtárban

A dombegyházi Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér könyvtára gyöngyfűző szakkört indított június 22-től pénteki napokon 15-17 óra között. A foglalkozás a nyári szünetben kínált lehetőséget a gyerekeknek (és felnőtteknek), hogy hasznosan és kreatívan töltsék el napjaikat. A szakkörre lelkes gyerekek jelentkeztek, és aktívan vettek részt a színes gyöngyök fűzésében. Péntekenként boldog és izgatott zsongás hangjai töltötték meg a termet, amikor 10-15 gyermek apró gondossággal és figyelemmel fűzte szép láncba vagy karkötőbe a különféle gyöngyöket. A foglalkozásokat Kiss Mariann tartotta, aki bevezette a részvevőket e kreatív tevékenység alapjaiba és új technikákat mutatott a már haladó tudású gyerekeknek.
A szakkör még augusztus hónapban, illetve az iskolai szünetek idejében várja az érdeklődőket.

A gyöngyfűző szakkörön készült képeket a Képgalériában lehet megtekinteni.
Tárhelyünket a Gyümölcstárhely biztosítja.