Felhívás: Művészetek Klubja

 

Felhívás!

Művészetek Klubja

 indul az Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér művelődési házában

2012 decemberétől.

Olyan gyerekek és felnőttek jelentkezését várjuk, akik szeretnek kreatív dolgokat készíteni, mert itt lehetőséget kapnak rá.

Jelentkezni 2012. november 30-ig a könyvtárban lehet.

Néhány dolog amiről szól ez a foglalkozás:

·         textilkép készítés,

·         ruhatervezés,

·         táskák,

·         karkötők

·         játékok textilből

·         festészet

·         régi ruhák újjá varázsolása

A foglalkozásokat vezeti

FODOREÁN PÁSZTOR GYÖNGYI

textilművész,


1956-ban született Brassóban. 1975-ben végezte el az Aradi Képzőművészeti Szakközépiskolát. 1981 óta folyamatosan jelen van a különböző csoportos kiállításokon, Aradon, Bukarestben, számos erdélyi városban, Magyarországon (Gyula, Békéscsaba), Németországban és Szerbiában. 1991 óta tagja a Romániai Képzőművészek Szövetségének. 1993-1994 között számos egyéni tárlata nyílt Aradon, Bukarestben, Brassóban, Déván, továbbá Magyarországon is vándorkiállítás formájában. A textilalkotó Németországban, Grünstadtban, az Aradi Gyermekek Palotájában művésztanárként tanított festészetet és ruhatervezést. 2011-ben települt át Magyarországra családjával együtt.
Tárhelyünket a Gyümölcstárhely biztosítja.